Skip to main content

MILDAT

O Nas

Kim Jesteśmy

Historia spółki MILDAT rozpoczyna się w 2006 roku, w którym powstała spółka a jej głównym celem od początku istnienia było dostarczenie polskiemu odbiorcy najnowocześniejszych rozwiązań. W 2016 roku wkroczyliśmy do sektora zbrojeniowego.
Zespół MILDAT składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży zbrojeniowej, IT, produkcji, projektowaniu i zarządzaniu projektami.
Poprzez ciągłe monitorowanie światowego rynku oraz trendów, jesteśmy w stanie dostarczyć unikatowe technologie i odpowiedzieć na potrzeby polskiego odbiorcy.
Trzymamy rękę na pulsie branży obronnej, która jest obok sektora przemysłu lotniczego i aeronautycznego, jedną z najbardziej innowacyjnych gałęzi przemysłu na świecie.
Dostarczamy i wdrażamy koncepcje na każdym poziomie logistyki wojskowej, począwszy od oporządzenia osobistego, osłon balistycznych, taktycznych symulatorów pola walki, poprzez systemy łączności, sprzęt optoelektroniczny, a także systemy uzbrojenia, rozwiązania z sektora C5ISR, bariery i struktury fortyfikacyjne, logistykę, serwis i wiele innych.

Certyfikaty

Koncesja MSWiA B-018/2017
Pobierz
ISO 9001:2015
Pobierz
AQAP 2110:2016
Pobierz
WSK
Pobierz
Polityka WSK
Pobierz
NCAGE 3319H
Pobierz
Polityka jakości
Pobierz

Jestes zainteresowany ofertą?

Napisz do Nas!